Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, które używane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Polecamy
Sklep medyczny online

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich marek na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.